Domů » Novinky ze světa obytných přívěsů: Caravalair Antares a Sprite Cruzer
Automobily Články

Novinky ze světa obytných přívěsů: Caravalair Antares a Sprite Cruzer

Vybrat si obytný přívěs není snadné. Nabídka je široká a většina výrobců má co nabídnout. Jednotlivé modely se navíc liší jen v detailech a výběr je proto do značné míry otázkou osobního vkusu. A samozřejmě i financí, protože pořizovací cena nového karavanu, byť ze segmentu těch levnějších, není zanedbatelná. Ale někde se začít musí – třeba v nabídce nových obytných přívěsů u českého specializovaného prodejce BURIMEX.

Caravalair Antares – nejlépe vybavené levné přívěsy

Evropská značka Caravelair představila novou řadu obytných přívěsů a pět potvrdila, že i za poměrně nízkou částku (BURIMEX nabízí přívěsy od 270 tis.) bude karavanista spokojený. Kvalitně zpracované a dobře vybavené přívěsy jsou ideální pro začátečníky, kteří nechtějí investovat horentní částky. Skvělý poměr ceny a kvality však ocení i zkušenější zákazníci.

Předností obytných přívěsů Caravelair Antares je bezkonkurenční výbava ve své třídě. Výčet příslušenství je pestrý, ale nelze nezmínit trakční baterii, která zaručuje nezávislost na elektřině po dobu 4 dní a bojler Henry. Kdo chce kempovat „na divoko“, s tímto přívěsem může. Stačí si vybrat některou ze sedmi variant s odlišnými rozměry, vnitřním uspořádáním a počtem lůžek (4 – 6).

Sprite Cruzer – elegantní tvary a vyšší komfort

Máte-li k dispozici o něco větší obnos, můžete se přesunout do vyšší kategorie. Tam na vás čekají karavany Sprite Cruzer, které – ačkoliv patří „jen“ do střední třídy – se chlubí exkluzivním designem a nezávislostí na úrovni anglického standardu.

Nové obytné přívěsy Sprite Cruzer mají dveře na pravé straně a BURIMEX je nabízí v pěti variantách s různým počtem lůžek, odlišným vnitřním uspořádání a výbavou. Pro páry je jako stvořený přívěs se dvěma lůžky, pro rodinu či partu přátel čtyřlůžkové verze.

Pokud vás novinky ze světa obytných přívěsků zaujaly, zajeďte se na ně podívat přímo do prodejního místa společnosti BURIMEX. Kvalifikovaný personál vám karavany ochotně předvede a vysvětlí vše, co je třeba.