Objednejte si pohodové stěhování!

Stěhování, panikaříte už v momentě, kdy slyšíte to slovo? Nemusíte! Přijíždíme my, Stěhování levně Praha – a s námi ani akce kulový blesk nebolí!

Stěhování levně Praha, jednička na trhu

Zkušenosti mluví za vše, firma Stěhování levně Praha má za sebou mnoho přestěhovaných bytů, domů i kanceláří a každý, kdo měl tu čest využít našich služeb, byl maximálně spokojen. Důvod to má prostý – náš zákazník, náš pán, toť naše heslo. Překvapíme vás sympatickou cenou našich služeb – ne, opravdu nejsme drazí, stěhujeme za normální peníze a na všem se předem domluvíme.

Vybavení máme – a půjčíme!

Ať už jde o vozový park, rudly, plošiny či popruhy, máme! Vybereme pro vás vhodný dopravní prostředek a veškeré náčiní si vezmeme s sebou, nikdy nevíte, co se bude hodit. Můžete si tak být jisti, že po vás nic chtít nebudeme – přece jen, najít provaz nebo kladivo bývá během stěhování problematické. Krabice a obalový materiál také. Potřebujete půjčit či koupit, stěhování Praha pro Vás má vše? Není problém! Přivezeme vám vše až před dům, v klidu si pak zabalíte, aniž byste museli složitě shánět banánové přepravky v oddělení zeleniny. Stejně tak vám můžeme s balením pomoci, rádi podáme pomocnou ruku i k demontáži nábytku nebo za vás zaskočíme při stěhování těžkých předmětů. Nedělejte si starosti, že vaše milované piano nemusí projít dveřmi – my to nějak vyřešíme. Přenést pračku, lednici nebo těžký sejf je zkrátka součástí naší práce!

A ještě něco navíc

Stěhování levně Praha nabízí stěhování i pro náročné klienty. Spěcháte? Vůz pro vás přistavíme i do dvou hodin od objednávky. Mluvíte jen anglicky? V pořádku, my rozumět. Nemáte náladu nic organizovat, řešit a vyřizovat? Stačí nám dát klíče od nemovitosti jedna a dva a my vše zařídíme, klidně i bez vaší přítomnosti. Nemusíte nic, a už vůbec se nemusíte bát. Nic nezničíme a nerozbijeme a i kdyby, jsme dobře pojištěni. Zkušený personál a moderní vozový park je samozřejmostí. Co víc si přát?

Publikováno: 25. 01. 2019

Kategorie: Ostatní | Praktické rady a tipy

Autor: Milena Křiváková