Tohle jsou skvělá auta budoucnosti

Volkswagen

Žijeme v době rychlého doručování, rychlého internetu a automatických pokladen, ale některé věci se stále nedají uspěchat. Vozidla v následujících měsících a letech budou uvolněna do prodejen, protože vytvoření kvalitního vozu vyžaduje čas. Některé z nich jsou stále ve fázi návrhu, některé jsou již na montážní lince. Těšíme se, až je automobilky uvedou na trh, abychom si je mohli vyzkoušet a projet. Tento článek jsme napsali, protože tato vozidla budou v nadcházejících letech důležitá. Pokud patříte mezi automobilové nadšence a chcete si pořídit nejnovější model, vyplatí se na tato vozidla počkat.

Když se rok 2020 chýlí ke konci, pravděpodobně vás zajímá, které vozy mají být uvedeny na trh v roce 2021 a později a zda pandemie způsobila nějaké zpoždění. To je oprávněná obava, protože mnoho výrobců automobilů muselo na několik měsíců zastavit výrobu, aby ochránili své zaměstnance před koronavirem. Většina těchto společností naštěstí obnovila výrobu vozidel a doufáme, že se jim podaří dodržet původně plánované termíny uvedení na trh.

Tady je seznam nejpůsobivějších vozů, které budou v budoucnu k dispozici.

Volkswagen ID4

Volkswagen navrhuje řadu elektromobilů, které budou uvedeny na trh do roku 2025, počínaje modelem Volkswagen ID.4 v USA Tento elektrický crossover byl navržen na základě průzkumu současného trhu, který ukázal, že kompaktní crossovery jsou obzvláště oblíbené. Aby Volkswagen zajistil úspěch své řady elektromobilů, potřebuje, aby si veřejnost tento model kupovala, a proto jej navrhl ve velikosti a tvaru, které veřejnost preferuje.

Maserati MC20

Maserati MC20 je vůz s motorem uprostřed, který má automobilovému trhu připomenout, že Maserati stále vyrábí. Tento model je považován za nástupce drahého modelu MC12 a pravděpodobně bude mít šestimístnou cenovku, stejně jako italské sportovní vozy, které Maserati uvedlo na trh v posledních letech. Výrobce nabízí kabriolet i kupé MC20 a tvrdí, že pro značku představuje novou éru, protože si konečně uvědomila, že je třeba vyrábět vozy, které jsou relevantní pro průmysl. Byly zveřejněny technické podrobnosti o modelu, který by měl mít motor V-6 s dvojitým přeplňováním a výkonem 621 koní.

Land Rover Defender 80

Nový model Defenderu si vysloužil od automobilky mnoho chvály, a pokud se Land Rover rozhodne uvést jej na trh v USA, má velkou šanci stát se jedním z nejoblíbenějších terénních vozů Bude se jmenovat Defender 80, protože britská média informovala, že se tak má jmenovat. Dříve se dvoudveřový a čtyřdveřový Defender jmenovaly 90 a 110, ale automobilka tento název oficiálně potvrdila až nyní. Pokud si chcete zakoupit nejnovější Land Rover v USA, obraťte se na místního prodejce.

Lincoln redukuje modelovou řadu pro rok 2021 na čtyři modely

Lincoln je další automobilkou, která přizpůsobila svou výrobní řadu aktuálním trendům na trhu Vzhledem k tomu, že o crossovery a SUV je velký zájem, rozhodla se společnost pro rok 2021 omezit svou modelovou řadu na pouhé čtyři modely. Lincoln Corsair zůstane z velké části nezměněn s výjimkou zavedení plug-in hybridní elektrické varianty. Lincoln Nautilus dostane novou přístrojovou desku a aktualizované modely interiéru, stejně jako očekávaný informační a zábavní systém Sync 4. Prodejci automobilů budou pravděpodobně skladovat Lincoln Nautilus Modely Lincoln Aviator a Lincoln Navigator se budou vyrábět i v roce 2021, přičemž jejich design a funkčnost dozná drobných změn.

Ford Fusion Active

Výrobce tohoto modelu podstupuje velké riziko, protože uvedení kombi s vlastnostmi SUV na americký trh může mít smíšené výsledky. Ford se rozhodl ukončit výrobu modelu Fusion sedan do konce roku 2020 nebo začátkem roku 2021 a musí jej nahradit novým modelem. Navzdory negativním konotacím spojeným se sedanem Fusion byly jeho prodeje stále poměrně vysoké.

Publikováno: 09. 03. 2023

Kategorie: Aktuálně

Autor: Adriana Pospíšilová