Domů » 5 důvodů, proč vyrazit do autokina
Články Praktické rady a tipy

5 důvodů, proč vyrazit do autokina

Koupaliště a vodní radovánky patří k létu stejně jako letní kina. Do obliby se však v současnosti dostávají i autokina. Podívejte se ve svém okolí a vyrazte se svým protějškem nebo třeba dětmi užít si něco nového a neobvyklého.

1) Neobvyklý zážitek

Vezměte si svůj autoklíč s imobilizérem, nastartujte čtyřkolového miláčka a vyrazte vstříc novým zážitkům. Najděte v nejbližším okolí autokino, které je ojedinělým zážitkem. Možná zjistíte, že vás běžné kino nebaví a raději máte své pohodlí a soukromí, a to právě film na velkém plátně, na který se díváte z vlastního vozu, slibuje.

2) Jídlo s sebou

Velkou výhodou sledování filmu z vlastního auta je možností vzít si s sebou jídlo a různé dobroty. Do auta si připravte vlastní popcorn, případně brambůrky. Nemusíte se bát, že byste někoho rušili. Pokud chcete spojit kino a večeři, klidně si objednejte s sebou pizzu nebo třeba hamburger a hranolky. Nezapomeňte na pití, hlavně v letních měsících, kdy je potřeba dodržovat pitný režim.

3) Romantika ve dvou

Využijte centrální zamykání v autě a pomocí dálkového ovládání se s protějškem autě zamkněte. Pokud zaparkujete chytře a nebudete stát příliš blízko u ostatních aut, můžete si dopřát romantiku nebo milostné dobrodružství. Zážitek z autokina tak bude patřit k těm nejvášnivějším, které zažijete.

4) Pohodlí na prvním místě

Sklopte si sedačky v autě tak, aby byl pro vás výhled co nejpříjemnější. Nebojte si dát nohy nahoru, případně vzít do auta matrace a v zadní části vytvořit něco jako pohodlný gauč. Vše záleží na tom, jaký typ auta máte a jaké sezení bude pro vás nejpohodlnější.

5) Žádné rušivé elementy

Na chvíli přestaňte přemýšlet na technickými problémy, opravu řídící jednotky nechte na později a plně se ponořte do filmu. Prožijte se svým protějškem, dětmi nebo přáteli příjemně strávené chvíle u sledování oblíbené komedie nebo se společně třeste strachy u děsivého hororu.

Dopřejte si spoustu letních aktivit a zážitků, ze kterých budete čerpat příjemnou atmosféru a energii ještě dlouho poté. Nebojte se zkoušet nové věci a naplánujte si výlety po okolí, dobrodružství v autokině nebo třeba přenocování pod širákem.