Mopedům neodzvonilo: Seznamte se s modelem Twin Cup od Kentoyi

Víte, co znamená slovo moped? Jedná se o zkratku sousloví „motor s pedály“. Z logiky věci vyplývá, že jde o kombinaci motocyklu a kola. Má však mnohem pevnější rám, odpružená kola a hodí se pro překonávání náročnějšího terénu. Dalece předčí i oblíbené off road skútry, které se mu mimo zpevněné cesty nemohou rovnat. V minulosti byly mopedy jako babetta či Stadion povinnou výbavou většiny rybářů. Pokud vás zajímá moderní verze v krásném retro designu, poohlédněte se v nabídce známého výrovce skútru Kentoya. Model Twin Cup 50 4T patří k tomu nejlepšímu, co je v současné době k mání.

Do terénu i do města

Představte si, jak si užíváte cestu kopcovitým terénem či lesem. Moped Twin Cup se stane vašim věrným společníkem a spolehlivě vás odveze k nejbližšímu rybníku. Stejně dobře poslouží i při popojíždění po městě. Dojedete si s ním pro nákup, do práce či kdekoliv jinde. Kombinace velkých 17 palcových kol, kulatého chromovaného tachometru a otáčkoměru s ukazatelem zařazeného stupně a vysoko umístěného výfuku je zkrátka neodolatelná. Velmi praktický je i úložný prostor pod řidičem. Čtyřstupňová převodovka s čtyřtaktním motorem o výkonu 2 kW garantují dostatečně dynamické svezení. Moped má nosnost 150 kg a nádrž pojme 4 litry paliva. Celková hmotnost stroje je 82 kg. Kentoya nabízí mopedy i na splátky s nulovou akontací a bez navýšení. Bližší informace najdete na www.kentoya.cz.

S jakým řidičákem můžete moped řídit?

Jaký řidičák potřebujete pro řízení mopedu? Stroj patří do skupiny AM a lze ho řídit od 15 let. Od 1. července 2006 jsou k řízení mopedů a malých motocyklů s konstrukční rychlostí do 45 km/h oprávnění také držitelé řidičského oprávnění skupiny B.

Publikováno: 31. 07. 2017 / Aktualizováno: 31. 05. 2023

Kategorie: Motocykly a skútry | Ostatní

Autor: Milena Křiváková

Tagy: jaký řidičák na moped | moped | moped kentoya | moped twin cup