Autopůjčovna Brno - ten pravý tým na spolupráci

Potkala vás nečekaná porucha vašeho vozu? Nebo potřebujete jen akutní mobilitu a nestojí za to kupovat vlastní vůz? V tomhle i dalších případech je pro vás autopůjčovna Brno perfektním řešením. Jestli budete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na dovolenou po EU, je nám celkem lhostejné - naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete vůz sami vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Brně.

Vozový park pro náročné

Každý má rád jiný typ a vzhled vozu. Proto je náš vozový park velmi dobře zásoben, díky čemuž si z naší nabídky vybere opravdu každý klient podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše ve verzích s  manuální i automatickou převodovkou.

Proč právě autopůjčovna Brno?

Technický stav našich vozidel je vždy perfektně udržovaný a naši lidé za něj ručí. S námi nečekejte žádné skryté poplatky. Vše s vámi probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby, kde lze sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Důvěryhodnost s garanci plné flexibility

Život je plný nástrah a nečekaných událostí, které mohou zkřížit i ty opravdu pečlivě připravené plány. Je nám to naprosto jasné i z vlastních zkušeností, takže vám garantujeme přistavení vozu do 90 minut od objednávky během celých sedmi dnů v týdnu. Díky tomu se už nebudete nikdy stresovat a hroutit kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, nebo kvůli tomu, že byste se neměli v čem přestěhovat. Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů nás kontaktujte. Pokud vás zajímají ohlasy klientů, navštivte sekci s referencemi.

Záruka stavu a profesionality

Pro naše lidi není práce jen prací, ale láskou a zájmem. Z toho taky plyne jejich dokonalé porozumění řemeslu a všem s ním spojeným faktorům. Neváhejte se na nás obrátit s jakýmkoli dotazem, návrhem, problémem či nejasnosti – vždycky vám rádi zodpovíme vše potřebné a vyjdeme vstříc, jak jen to bude v našich silách. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme. Vozidla autopůjčovny Brno používáme i my sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás moderní automobily, které vám zajistí komfortní cestu.

Publikováno: 09. 11. 2019

Kategorie: Ostatní | Automobily

Autor: Milena Křiváková