Když přijde na úklid dílny a garáže – kdo s ním rychle pomůže?

Ať už doma nebo v dílně, úklid nepatří zrovna k nejoblíbenějším činnostem v garáži či v dílně. Asi se nebudeme přít, když o to, že si jistě dovedete představit i zajímavější činnosti, jako jsou opravy nebo naopak nové výtvory, ale i samotné dumání je fajn.

Úklid ve vašich soukromých „pracovnách“ je o to nepříjemnější, že kromě prachu, maximálně mazlíčkovských chlupů se vy musíte navíc ještě vypořádat s hoblinami, šponami, různými rozlitými tekutinami a podobně. No, v jiném, než čistém prostředí se ale špatně pracuje a tvoří.

Abyste na to ale nebyli sami, můžete si na pomoc vymyslet pomocníka s inovativní technologií, který se na ty nečistoty vrhne s vámi. A bude mu jedno, zda jsou mokré nebo suché. Klidně s vámi uklidí i příjezdovku a cestičky od listí.

Pomocník při úklidu i při práci

Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je ideálním pomocníkem pro suché i mokré vysávání bez nepříjemné výměny filtru. Snadno si poradí s hoblinami, pilinami, či odpadem při broušení. Díky zásuvce se spínací/vypínací automatikou odsává přímo na připojeném elektronářadí a vy tak rovnou při práci jednoduše udržujete pracovní plochu čistou.

Vysavač dosahuje velmi vysokého výkonu při relativně nízké spotřebě 1300 Wattů. Navíc je vybaven speciální funkcí samočištění. Stisknutím tlačítka se impulzními nárazy vzduchu filtr sám zbaví nečistot a tím se obnoví jeho sací výkon. Speciální kazeta, ve které je uložený filtr umožňuje pohodlné vyjmutí bez kontaktu s nečistotami. Nádrž z ušlechtilé oceli o velikosti 30 l je vysoce odolná a má dostatečnou kapacitu pro velké množství nečistot. Multifunkční vysavač Kärcher WD 6 P Premium je nepostradatelným pomocníkem v dílně, v garáži i při různých opravách a rekonstrukcích v domácnosti.

Nemusíte být ale žádný kutil, ani plánovat rozsáhlou rekonstrukci, přesto oceníte jeho víceúčelovost. Snadno a precizně s ním uklidíte celé auto doslova za chvilku. Doma s ním dokážete odsát vodu při čištění akvária, nebo piliny a podestýlku z terária oblíbeného králíčka. Venku jej můžete využít na podzimní úklid okolo domu, příjezdové cesty nebo úklid chodníčků na zahradě. Dokonce s ním snadno odfouknete i spadané listí nebo drobné nečistoty. Multifunkční vysavač se hodí také na dočištění a vysátí zbytků vody z bazénu, kterého po vypuštění připravíte na zimu.

www.karcher.cz Další tipy a na úklid naleznete na www.svetcisteni.cz

Publikováno: 22. 10. 2021

Kategorie: Ostatní | Praktické rady a tipy

Autor: Milena Křiváková