Hledáte spolehlivé auto aneb Tipy na opravdové držáky

Svět automobilů se neustále vyvíjí a každý den přicházejí na trh nové modely a technologie. Které vozy jsou však nejspolehlivější? Abychom to zjistili, podívali jsme se na údaje společností J.D. Power, Consumer Reports a dalších zdrojů a určili nejspolehlivější automobily na trhu.

1. Toyota Prius

Toyota Prius je zlatým standardem, pokud jde o spolehlivost. Ve studii J.D. Power o spolehlivosti vozidel dosahuje trvale lepších než průměrných výsledků a Consumer Reports jí uděluje perfektní pětihvězdičkové hodnocení.

2. Honda Accord

Honda Accord je dalším spolehlivým vozidlem, které získalo vysoké hodnocení od společností J.D. Power i Consumer Reports. Je známá pro svou hladkou jízdu a spolehlivý výkon.

3. Toyota Camry

Toyota Camry je spolehlivý vůz, který je mezi řidiči oblíbený pro svou skvělou spotřebu paliva a pohodlný interiér. Má dobré výsledky v oblasti bezpečnosti a patří k nejlépe hodnoceným vozům ve studii spolehlivosti vozidel společnosti J.D. Power.

4. Subaru Forester

Subaru Forester je spolehlivý crossover, který získává vysoké hodnocení od Consumer Reports a J.D. Power. Jeho robustní konstrukce a pohon všech kol z něj činí skvělou volbu pro jízdu v terénu a další outdoorové aktivity.

5. Hyundai Elantra

Hyundai Elantra je spolehlivý vůz, který je chválen za skvělou hodnotu a dobrou spotřebu paliva. Trvale dosahuje dobrých výsledků ve studii J.D. Power Vehicle Dependability Study a od Consumer Reports si vysloužil perfektní pětihvězdičkové hodnocení.

To jsou jen některé z nejspolehlivějších vozů na trhu. Pokud hledáte spolehlivé vozidlo, jsou všechny tyto vozy skvělou volbou. Nezapomeňte si však udělat vlastní průzkum, abyste našli nejlepší vůz pro své potřeby. Spoustu zajímavostí o automobilech najdete i v magazínu https://tvujden.cz/.

Publikováno: 18. 02. 2023

Kategorie: Automobily

Autor: Milena Křiváková