Vozy autopůjčovny Brno i autopůjčovny Praha znamenají spolehlivost

Plánujete pracovní cestu, dovolenou nebo jakýkoli jiný přesun a potřebujete automobil dostatečně spolehlivý? Vaše vlastní auto se zrovna porouchalo těsně před dovolenou? Tohle jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Brno ideálním řešením. Je nám jedno, jestli chcete cestovat po městě, nebo zda si vyrazíte na okružní jízdu po EU. Naším hlavním cílem je spokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu v době od 7 do 18ti hodin. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky předat do vaší péče kdekoliv po Brně.

Vozový park, kde si vybere kdokoli

Je nad slunce jasné, že každý má rád a taky využije jiný typ a vzhled vozu. Z toho důvodu je náš vozový park vydatně zásoben a velmi dobře udržován. Proto si u nás vybere opravdu každý klient přesně podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše je k dispozici s možností manuální i automatické převodovky.

Proč zvolit právě naši autopůjčovnu Praha či Brno?

Technický stav vozidel autopůjčovny Praha i autopůjčovny Brno je 100% a náš tým vám za něj plně ručí. S námi taky nečekejte žádné skryté poplatky. Vše s vámi probereme jasně a stručně. V ceně pronájmu jsou i kompletní asistenční služby a můžete si sjednat i 0% spoluúčast. Máme bohaté reference a zkušenosti, které nám dlouhodobě pomáhají upravovat služby na míru zákazníkovi.

Flexibilita a důvěryhodnost

I ty nejlepší plány může zkřížit hloupá náhoda nebo jakákoli nečekaná komplikace. Je nám to jasné i z našich zkušeností. Proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od vámi provedené objednávky a to celých sedm dní v týdnu. Tím pádem už nehrozí, že se budete stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, případně se nebudete mít v čem přestěhovat do nového bytu nebo kanceláře. Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoli obrátit a to jak v Praze tak Brně. V případě zájmu o ohlasy na naše služby navštivte sekci referencí.

Přístup profesionálů

Naši lidé mají auta v krvi, není to pro ně tudíž jen práce, ale i životní láska. To jak v autopůjčovně Brno tak v autopůjčovně Praha. Takže se nás nebojte v případě nejasností zeptat – a to na cokoliv. Potřebujete automobil na zvláštní příležitost? Čeká vás dlouhá cesta do zahraničí? Se vším vám rádi poradíme. Naše vozidla používáme i sami, takže vám můžeme zaručit jejich stoprocentní technický stav. U nás se vám nestane, že byste se s autem po pár kilometrech ani nerozjeli. Najdete u nás jen moderní automobily, které vám za všech okolností zajistí komfortní cestu.

Publikováno: 25. 03. 2020

Kategorie: Ostatní | Automobily

Autor: Milena Křiváková