Domů » AZznačky: Prodej a pronájem dopravního značení
Články Praktické rady a tipy

AZznačky: Prodej a pronájem dopravního značení

Jak by asi vypadal silniční provoz, kdyby na něm zcela chybělo dopravní značení? V některých rozvojových zemích si zákonodárci se značkami hlavu nelámou a přesto je nehodovost poměrně malá. V „běžných“ podmínkách je přítomnost ukazatelů nezbytná. Vzhledem k množství a povaze řidičů by počet nehod rapidně stoupl. Ale dost úvah nad tím, co by bylo, kdyby… Zaměříme se na ty z vás, kteří hledají spolehlivého dodavatele dopravního značení. Konkrétně na firmu AZznačky, která se prodejem a pronájmem daného sortimentu zabývá již od roku 2006.

AZznačky patří ke zkušeným dodavatelům a zajišťuje jak prodej, tak i pronájem dopravního značení. Vzhledem k dlouholeté působnosti na trhu nabízí vysokou kvalitu produktů i služeb garantovanou firemními standardy. Preferujete-li nejlepší a nikoliv nejdražší řešení, budete spokojeni. Firma AZznačky spolupracovala s širokým spektrem větších i menších klientů, a to jednorázově i dlouhodobě. Sledování odvedené práce probíhá prostřednictvím pokročilého systému Venzeo.

vodorovne-dopravni-znaceni

Svislé dopravní značky: např. výstražné, upravující přednost, zákazové, příkazové, informativní…

Vodorovné dopravní značky: kvalitní provedení stálých i přechodných značek s důrazem na precizní aplikaci (interiéry i exteriéry)

Co se týče pronájmu, ceny vás mile překvapí. Dopravní značení je k mání již od 5 Kč za den. Součástí nabídky je svislé i vodorovné dopravní značení, které může být doplněno o zpomalovací pruhy a parkovací zábrany. Ani tím ovšem komplexní služby nekončí – v portfoliu služeb nechybí ani instalace dopravních zrcadel, údržba a likvidace značek a DIO (projekty dopravního značení).

AZznačky prodává a pronajímá dopravní značky včetně veškerého příslušenství. Chcete-li se dozvědět podrobnosti, najdete je na www.azznacky.cz.