Stěhování bytů Brno levně a rychle (nechte svůj vůz odpočívat!)

Chystáte se na stěhování v rámci města Brna? Nemůžete najít dobré stěhováky? Na co si dát pozor? Jak se orientovat v nabídkách stěhování? Stěhování bytů Brno společnosti Dymas, to je levné a kvalitní stěhování po Brně i po celé České republice. Kromě stěhování samotného můžete využít také celou řadu souvisejících služeb jako je demontáž a montáž nábytku, balení, úklid, ekologická likvidace, malování stěn, hloubkové čištění koberců, ekologická likvidace elektrospotřebičů, výkup nepotřebného nábytku do bazaru či instalace elektro a IT zařízení.

Stěhování těžkých břemen

Máte v bytě těžký hudební nástroj jako je klavír? Nevíte si rady s přemístěním trezoru nebo obrazů? Součástí naší nabídky je také stěhování těžkých a rozměrných břemen. Disponujeme zkušenými a stálými pracovníky a veškerou nezbytnou technikou včetně auta s rukou a jeřábem. Snadno tak přestěhujeme piano, trezor nebo třeba sochu klidně i z desátého patra klasického paneláku.

Rychle a bezpečně

Stěhování bytů Brno se může pyšnit hned trojnásobným pojištěním s možností připojištění v případě stěhování opravdu cenných předmětů. Můžeme také zajistit neustálý dohled partnerskou bezpečnostní službou a nabídnout tak maximální míru bezpečí vašich předmětů. Naší devízou jsou kvalifikovaní pracovníci, které pravidelně přezkušujeme a školíme v bezpečnosti.

Komplexní služby za nízké ceny

Nemáte čas na dodatečné práce kolem stěhování? Vyzkoušejte naši nabídku a zajistíme vše potřebné. Postaráme se o naplánování celé operace, provedeme demontáž nábytku, úklid i malování, nabídneme obalový materiál, provedeme odborné zabalení i těch nejkřehčích předmětů, co bude třeba, odvezeme k ekologické likvidaci a na místě vše smontujeme, rozmístíme a nainstalujeme elektrospotřebiče i IT zařízení.

Balící služba

Proč využít naši balící službu? Nedělejte si starosti s balením lustrů nebo skleněných částí obývací stěny nebo kuchyňské linky. V naší nabídce je široké spektrum obalového materiálu, které se hodí doslova na každý předmět jakéhokoliv tvaru. Disponujeme bublinkovými a fixačními fóliemi i šatními a plastovými boxy. Na ochranu křehkých předmětů jako je sklo nebo porcelán pak používáme speciální vaty, pěnu a granuláty. Stále si nejste jisti nabídkou stěhování bytů Brno? Chcete vědět víc? Obraťte se na nás a vyzkoušejte naši nezávaznou cenovou kalkulaci. Rádi vám pomůžeme s jakýmkoliv problémem.

Publikováno: 09. 03. 2019

Kategorie: Ostatní | Praktické rady a tipy

Autor: Milena Křiváková