Buďte vidět i v online světě

Máte dlouho zavedenou firmu a v poslední době cítíte odliv zákazníků? Co takhle začít být konečně vidět i v online světě. Poradíme vám, jak na to. Dejte šanci webové prezentaci a představte svou nabídku produktů a služeb veřejnosti.

Webové stránky

Využijte webové stránky k představení svého podnikání, ať už nabízíte produkty nebo služby. Možná se budete divit, ale opravdu i v dnešní moderní a hi-tech době existují podnikatelé, kteří svou práci vykonávají dlouho a skvěle, přitom je na internetu nenajdete. V mnoha případech je to však velká škoda. Nejen proto, že je možné webovými stránkami získat další spokojené zákazníky, ale navíc dáte o svém podnikání vědět široké veřejnosti a efektivně vyplníte svou činností místo na trhu.

Vlastní e-shop

Pokud nabízíte prodej rukodělných výrobků, nebo jakýchkoliv jiných produktů, oceníte i vlastní e-shop. Ten se hodí nejen pro prodej vlastní tvorby, ale také v případě, že máte kamenný obchůdek. Věřte, že jsou situace, kdy mnoho z nás ocení nákup přes internet a online objednávky. Ať už se to týká onemocnění, pracovní vytíženosti, dopravní nedostupnosti nebo například situace s Covid-19.

Proč být vidět

Ptáte se, proč být vidět? Kdo z podnikatelů by nechtěl zvýšit svůj zisk? Pomocí zmíněných marketingových nástrojů budete vidět a získáte stálou klientelu a spokojené zákazníky, kteří se budou rádi vracet. Využijte také sociální sítě, které pomocí kampaní dokážou velmi rychle a efektivně přivést na váš e-shop i webové stránky nové zákazníky.

Reklama prodává

I když patříte mezi odpůrce reklamy, věřte, že reklama je to, co nejvíc prodává. Pokud budete mít stovky spokojených zákazníků a ti o vás nikomu dalšímu neřeknou, nebude se vaše podnikání rozšiřovat a o vaše produkty a služby nebude takový zájem, jako při sdílení. Využijte recenze spokojených zákazníků, které umístíte na své webové stránky nebo sociální sítě. Odměňte své zákazníky za sdílení a udělejte vše proto, abyste byli vidět, a to i v online světě.

Publikováno: 18. 12. 2021

Kategorie: Ostatní | Praktické rady a tipy

Autor: Milena Křiváková