Domů » Autopůjčovna Praha a vozy té nejvyšší spolehlivosti
Nezařazené

Autopůjčovna Praha a vozy té nejvyšší spolehlivosti

Potřebujete na delší nebo kratší dobu auto, které plně dostojí vašim požadavkům? Přitom si nechcete pořizovat svoje? Případně je vaše vlastní vozidlo mimo provoz a nutně potřebujete mobilitu? Tohle všechno jsou případy, kdy je pro vás autopůjčovna Praha ideálním řešením nastalé situace. Nezáleží nám na tom, jestli budete cestovat po městě či si vyrazíte na dovolenou za hranice. Náš hlavní cíl je uspokojený klient. Vyhovíme proto všem a to 7 dní v týdnu. Pokud si nemůžete automobil vyzvednout, jsme schopni jej do 90 minut od potvrzení objednávky přistavit zdarma kdekoliv po Praze.

Vozový park, kde si vybere kdokoli

Je nad slunce jasné, že každý má rád a taky využije jiný typ a vzhled vozu. Z toho důvodu je náš vozový park vydatně zásoben a velmi dobře udržován. Proto si u nás vybere opravdu každý klient přesně podle svých potřeb a vkusu. Nabízíme vozy vhodné k rodinným výletům i sportovnější kousky, se kterými se dá vyrazit na pánskou jízdu. Nechybí ani luxusnější vozidla, například pro reprezentaci firmy. Vše je k dispozici s možností manuální i automatické převodovky.

A jaký je průběh zapůjčení?

Na výběr máte širokou paletu osobních automobilů včetně dodávek. Všechny vozy jsou pravidelně sepisovány a kontrolovány, ručíme vám tedy za jejich stoprocentní technický stav. Najdete u nás obyčejnou Octavii na výlet, i modernější Superb. Pokud si nejste jisti volbou, rádi vám poradíme.

Po volbě je čas na jeho rezervaci. Automobily z naší autopůjčovny si můžete rezervovat mailem i po telefonu. Uveďte také, zda si vůz vyzvednete, nebo ho chcete někam přistavit.

Čas předání záleží na konkrétní domluvě s naším pracovníkem domluvě. Při samotné předávce vůz nafotíme a zkontrolujeme. Je to naše pojistka při případných problémech a pochybnostech při vrácení. Poté sepíšeme jednoduchou smlouvu o vypůjčení vozidla – celý proces zabere obvykle nejvýše 15 minut.

Bonusové možnosti pro každého klienta

Pro vaši plnou spokojenost nabízíme několik bonusových služeb. Můžete si u nás zapůjčit GPS navigaci, dětskou autosedačku, připojištění mobility pro jakoukoliv technickou závadu a pojištění a připojištění mezinárodních asistenčních služeb v ceně.

Flexibilita a důvěryhodnost

I ty nejlepší plány může zkřížit hloupá náhoda nebo jakákoli nečekaná komplikace. Je nám to jasné i z našich zkušeností. Proto vám garantujeme přistavení vozu do 90ti minut od vámi provedené objednávky a to celých sedm dní v týdnu. Tím pádem už nehrozí, že se budete stresovat kvůli náhlé poruše vozu den před odjezdem na dovolenou, případně se nebudete mít v čem přestěhovat do nového bytu nebo kanceláře.

Současně s tím si na nic nehrajeme a nic netajíme. V případě jakýchkoli dotazů se na nás neváhejte kdykoli obrátit. V případě zájmu o ohlasy na naše služby navštivte sekci referencí.